Kiedy?

18-20 czerwca 2021

Gdzie?

Dwór Grodno koło Złotowa

Co w programie?

Już 18-20 czerwca 2021 organizujemy dla wszystkich działaczy spotkanie, na którym udało nam się zebrać osoby, które zaprezentują rozwiązania dla biznesu, rolnictwa, rodziny i zatrudnienia w czasie uwolnienia „pandemicznego” i prawdopodobnego zamrożenia covidowego już od przyszłej jesieni. Niezwykły czas, w którym możemy się spotkać i nie tylko porozmawiać, bo rozmów było już dużo. Spotykamy się i ze wspólnym noclegiem, w ramach sesji warsztatowych uzgodnimy najważniejsze kwestie społeczne i przedsiębiorcze, a także poinformujemy Was o zagadnieniach i rozwiązaniach zdrowotno-prawnych.

Dla kogo?

Spotkanie kierujemy do osób, które działają, mają programy i rozwiązania, które możemy połączyć lub wspierać kolektywnie lub do osób, które mają czas lub możliwości by wesprzeć akcje i przyłożyć się do odbudowy kraju. Nie zapraszamy, ale odwołujemy się wyłącznie do Waszych serc, które wierzymy, że dla Polski, Polaków i polskich rodzin ciągle jeszcze biją.

Jak się zgłosić?

Zgłosić się można klikając TUTAJ i wypełniając krótki formularz lub dzwoniąc pod numer telefonu 512 276 835. Liczba miejsc ograniczona.

Jakie są koszty?

Koszt noclegu za dobę 100zł od osoby, płatne na miejscu u właścicielki obiektu. Dodatkowo w Darze Serca, każdy według uznania może wesprzeć naszą zbiórkę na:

https://pomagam.pl/spotkania-zycia/

Co z posiłkami?

Do naszej dyspozycji jest duża kuchnia, każdy, więc przywozi, to co lubi i wspólnie gotujemy 🙂